Langevåg

Sparebanken Møre, Stadsnesvegen 3, 6030 Langevåg

For øyeblikket er vårt kontor kun åpent for forhåndsavtalte møter. Møtebestillinger kan gjøres på kort varsel. Vi håper å være tilbake til ordinære åpningstider så snart smittesituasjonen tillater det.

Personmarked

Anette Maaseide
Anette Maaseide
Banksjef
Tlf: 91002989 Anette.Maaseide@sbm.no
Annik Volle
Annik Volle
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95289080 annik.volle@sbm.no
Marius Berg
Marius Berg
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92354798 Marius.Berg@sbm.no
Rakel Fylling
Rakel Fylling
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95304044 rakel.fylling@sbm.no
Roger Sandvik
Roger Sandvik
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 95447644 roger.sandvik@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Nils Arne Riise
Nils Arne Riise
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 91587187 nils.arne.riise@moremegling.no