Digernes

Sparebanken Møre, Digernes næringsområde 9, 6260 Skodje
Mandag - Fredag
10:00 - 15:00
og ellers etter avtale

Personmarked

Hanne Risnes Alvestad
Hanne Risnes Alvestad
Banksjef
Tlf: 90113838 HanneRisnes.Alvestad@sbm.no
Amina Merzic
Amina Merzic
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 47670855 amina.Merzic@sbm.no
Bente Nakken Nilsen
Bente Nakken Nilsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99627972 bente.nilsen@sbm.no
Endre Hovden Hoem
Endre Hovden Hoem
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 94829659 Endre.Hoem@sbm.no
Fredrik Hoff
Fredrik Hoff
Finansiell rådgiver
Tlf: 90217666 fredrik.hoff@sbm.no
Jorun Tenfjord Ytrelid
Jorun Tenfjord Ytrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 41412494 joruntenfjord.ytrelid@sbm.no
Mette Alice Gjelsten
Mette Alice Gjelsten
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92023620 mette.gjelsten@sbm.no
Terje Halsvik
Terje Halsvik
Finansiell rådgiver
Tlf: 47603356 terje.halsvik@sbm.no
Tore Krøvel Dahl
Tore Krøvel Dahl
Finansiell rådgiver
Tlf: 98018897 ToreKrovel.Dahl@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Espen Skarbø
Espen Skarbø
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 416 16 979 espen.skarbo@moremegling.no