Digernes

Sparebanken Møre, Digernes næringsområde 9, 6260 Skodje

For øyeblikket er vårt kontor kun åpent for forhåndsavtalte møter. Møtebestillinger kan gjøres på kort varsel. Vi håper å være tilbake til ordinære åpningstider så snart smittesituasjonen tillater det.

Personmarked

Hanne Risnes Alvestad
Hanne Risnes Alvestad
Banksjef
Tlf: 90113838 HanneRisnes.Alvestad@sbm.no
Amina Merzic
Amina Merzic
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 47670855 amina.Merzic@sbm.no
Bente Nakken Nilsen
Bente Nakken Nilsen
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 99627972 bente.nilsen@sbm.no
Endre Hovden Hoem
Endre Hovden Hoem
Finansiell rådgiver
Tlf: 94829659 Endre.Hoem@sbm.no
Jorun Tenfjord Ytrelid
Jorun Tenfjord Ytrelid
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 41412494 joruntenfjord.ytrelid@sbm.no
Kenneth Nordstoga
Kenneth Nordstoga
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 90275443 Kenneth.Nordstoga@sbm.no
Lisa Mari Sæther
Lisa Mari Sæther
Finansiell rådgiver
Tlf: 97550918 Lisa.Saether@sbm.no
Mette Alice Gjelsten
Mette Alice Gjelsten
Autorisert finansiell rådgiver
Tlf: 92023620 mette.gjelsten@sbm.no
Tore Krøvel Dahl
Tore Krøvel Dahl
Finansiell rådgiver
Tlf: 98018897 ToreKrovel.Dahl@sbm.no

Kjøp og salg eiendom

Espen Skarbø
Espen Skarbø
Eiendomsmegler MNEF
Tlf: 416 16 979 espen.skarbo@moremegling.no